چنانچه ایده جدیدی برای راه اندازی کسب و کار خود دارید اما با توجه به شرایط اقتصادی و قیمت های بالای اجاره دفاتر و فراهم نبودن امکانات اولیه انگیزه خود را از دست داده اید سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف راهکار مناسبی برای شما در نظر گرفته است :

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با هدف حمایت از فارغ التحصیلان جوان و توانمند و استارتاپ‌ها، بستری را ایجاد نموده تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه موردنیاز خود را به دست آورند. این سازمان میزبان تمامی افرادی است که برای تمرکز بروی اهدف بزرگ به مکان مناسبی نیاز دارند.

فضای کار اشتراکی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف تنها جایی برای استقرار یک کسب ‌وکار با هدف کاهش هزینه‌های جاری یک دفتر کار نیست هر فرد مستعد و توانمند در کنار امکانات یک فضای کار، می تواند از فرصت مشاوره، هم‌افزایی، اشتراک دانش و انتقال تجربه، خدمات جانبی و هر آنچه از ”یک فضای کاری پویا“ انتظار دارد بهره مند شود. هر فرد در چنین فضایی می‌تواند یاد بگیرد، تجربه کند و ارتباطات خود را توسعه دهد.

نحوه عضویت :

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به عنوان یکی از ارائه دهندگان فضای کار اشتراکی با هدف زیر ساخت های مورد نیاز کارآفرینان ایجاد شده و آماده خدمت رسانی به فریلنسرها و تیم های مختلف استارت آپی با هر نوع تخصصی است.

هر استارت آپ یا کسب و کاری می تواند با ارائه ایده و تیم خود درخواست خود را ارسال کند که کسب و کارش را جزء فضاهای اشتراکی قرار دهد ، پس از ارسال درخواست شما به کارشناس های مرتبط و بررسی اطلاعات اگر پاسخ مثبت باشد می توانید با هزینه خیلی کم فعالیت خود را در این فضای اشتراکی آغاز کنید.

امکانات فضای کار اشتراکی:

امکاناتی مانند اینترنت، میز، صندلی، سالن آمفی تئاتر ، دستگاه فکس و پرینتر و سالن غذاخوری نمونه‌ای از امکانات فضاهای کار اشتراکی است که این مراکز در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهند. تیم‌های مستقر در فضای کار اشتراکی با هزینه‌ای بسیار کمتر نسبت به اجاره‌ی دفتر کار از این امکانات استفاده می‌کنند؛ اما در عوض باید به قوانین سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف پایبند باشند.

مزایای حضور در فضای اشتراکی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف:

استفاده از مشاوره فنی و تخصصی

همکاری جهت پیشبرد اهداف تیم مستقر

امکان اجاره به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه

امکان استفاده از فضای سالن آمفی تئاتر با تخفیف ویژه اعضا

امکان استفاده رایگان از سمینارهای آموزشی