دوره جامع تربیت مدیر حرفه ای دیجیتال مارکتینگ فرصتی برای تحول مدیریت کسب و کارها

چنانچه در فکر داشتن یک کسب و کار موفق در بازار آنلاین هستید اینجا جای شماست !!! دیجیتال مارکتینگ دانش پولسازی کسب و کارها از فضای دیجیتال است و ما با برگزاری جامع ترین دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ شما را به یک متخصص تمام عیار تبدیل خواهیم کرد.

امروزه شرکت ها واحدهایی به نام واحد دیجیتال مارکتینگ تاسیس کرده اند و امور بازاریابی اینترنتی خود را از آن کانال انجام می دهند. با توجه به تاثیر دانش دیجیتال مارکتینگ در فضای کسب و کار کنونی و گرایش اکثر کسب و کارها به دیجیتالی کردن فرایندهایشان، مرکز همایش های جهاد دانشگاهی صنعتی شریف اقدام به تدوین دوره آموزشی جامع و کاربردی پرورش مدیر حرفه ای و متخصص بازاریابی دیجیتال نموده است.
فضای دیجیتال از پتانسیل بسیار خوبی برای جذب مشتریان، افزایش فروش و رشد چشمگیر کسب و کارها برخوردار است اما رسیدن به موفقیت در این فضا نیازمند علم روز بازاریابی دیجیتال می باشد در واقع علمی که کمک میکند نهایت استفاده از وبسایت، اپلیکیشن، شبکه های اجتماعی و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال را به عمل آورید و با کمترین هزینه به بهترین بازدهی دست یابید.
شناخت کامل از بازاریابی دیجیتال و ابزارهای کاربردی آن نکات بنیادینی هستند که شما خواهید آموخت؛ در این دوره مهارت تدوین، اجرا و مدیریت استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما ارتقاء خواهد یافت و مهارتهای لازم برای تبدیل شدن به یک مدیر حرفه ای بازاریابی دیجیتال را کسب خواهید نمود و باپیاده سازی روش های جدید و به روز دنیا در قالب اجرای پروژه های کاربردی مهارتی متخصص خواهید شد.

مخاطبین دوره :
این دوره برای مدیران و صاحبان کسب و کار، مدیران اجرایی شرکت ها ،دانشجویان رشته های مدیریت، کارشناسان بازاریابی، روابط عمومی و در نهایت هر فردی که به دنبال یافتن شغلی در حوزه آنلاین و دیجیتال مارکتینگ است پیشنهاد می گردد.

 

پیش نیاز دوره :
با توجه به اینکه در این دوره مباحث از پایه آموزش داده می شود صرفا آشنایی با اینترنت و توانایی استفاده از آن برای شرکت در این دوره کافیست.

مزایای شرکت در دوره:
رشد کسب و کار : با شرکت در این دوره متخصص رشد کسب و کارها در فضای دیجیتال می شوید.
آموزش کاملا کاربردی: سرفصل های آموزشی کاملا بر اساس نیاز کسب و کارهای ایرانی تدوین شده است.
ارائه مدرک معتبر: در پایان دوره مدرک رسمی حضور در دوره و تاییدیه شغلی برای استخدام و ورود به پروژه های مربوطه از جهاد دانشگاهی دریافت خواهید نمود.

در پایان دوره چه تخصص هایی خواهید داشت:
با شرکت در این دوره به تمام شاخص های بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ مسلط خواهید بود و میتوانید فعالیت خود را در ابعاد برنامه ریزی، طراحی، اجرا و بررسی نتایج کسب و کار آنلاین خود پیش ببرید.

Open chat
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟